Forum rzucaniepalenia.net - Regulamin forum

Forum powstało z myślą o osobach chcących rzucić palenie, jego podstawowym przeznaczeniem jest pomoc wszystkim zainteresowanym tematem rzucania palenia. Rejestrując się tutaj będziesz mógł porozmawiać z innymi na temat nałogu, sposobów jego rzucenia oraz sposobów na radzenie sobie z objawami. Oczywiście możesz tylko poczytać, ale miło będzie jeśli się przywitasz ;)

Na forum zabrania się publikowania treści prowokacyjnych, obraźliwych, erotycznych, rasistowskich, faszystowskich itp. Zabrania się również pisania zbędnych, nie wnoszących nic to tematu wypowiedzi. Rejestrując się na tym forum dyskusyjnym oświadczasz, że masz świadomość iż NIE WOLNO Ci pisać postów łamiących te zasady.

Jeśli złamiesz któreś z tych postanowień, narazisz się na możliwość usunięcia konta lub zbanowania używanego przez Ciebie adresu IP.

Żadne z Twoich danych podanych podczas rejestracji na forum nie będą wykorzystywane w celach niezwiązanych z działalnością forum ani przekazywane osobom trzecim.

Kontynuując rejestrację oświadczasz, że zgadzasz się ze wszystkimi wymienionymi powyżej postanowieniami oraz innymi regułami ustalonymi przez administratorów tego forum. W celu poznania pełnych reguł obowiązujących na forum, skontaktuj się z administratorem.