Forum rzucaniepalenia.net
Dzisiaj rzucam palenie!!! - Wersja do druku

+- Forum rzucaniepalenia.net (http://forum.rzucaniepalenia.net)
+-- Dział: Rzucanie palenia (/rzucanie-palenia-f)
+--- Dział: Wspólnie rzucamy (/wspolnie-rzucamy-f)
+--- Wątek: Dzisiaj rzucam palenie!!! (/dzisiaj-rzucam-palenie-t)

Strony: 1 2

Dzisiaj rzucam palenie!!! - admin - 06-02-2011 04:09

Wiele osób chce rozpocząć życie bez papierosa z impetem - to dobrze, bo to pomaga. Tutaj może się wpisać każdy kto właśnie rzucił palenie papierosów lub innej formy nikotynowego uzależnienia. Powodzenia!

P.S. Nie jesteś sam/sama Wink

RE: Dzisiaj rzucam palenie!!! - jamaica1 - 08-02-2012 12:18

Właśnie rzuciłam palenie Smile....i już wiem, że do tego nie wróce ...nigdy więcej!

RE: Dzisiaj rzucam palenie!!! - kondek - 08-04-2012 21:34

(08-02-2012 12:18)jamaica1 napisał(a):  Właśnie rzuciłam palenie Smile....i już wiem, że do tego nie wróce ...nigdy więcej!

jamaica1 - gratuluję pomysłu i życzę wytrwałości. Powodzenia. Ile to już godzin/dni ci minęło?Rolleyes

RE: Dzisiaj rzucam palenie!!! - bierny - 10-28-2012 11:17

Bo o to właśnie tu chodzi , aby mieć motywację! Samemu, bez wsparcia bliskich rzucenie palenia jest okropnie trudne... Chodzi o wsparcie, motywację.

RE: Dzisiaj rzucam palenie!!! - Edward Waler - 12-10-2012 11:44

Witam serdecznie, dorzucam się do was Wink

RE: Dzisiaj rzucam palenie!!! - jędras - 01-28-2014 14:58

Witam, nie pale już 8 dni - i nadal trwam. Wierze że dam radę, tak czuje że tym razem zwyciężęShy pecika

RE: Dzisiaj rzucam palenie!!! - marzenian - 02-10-2014 19:37

Witam odstąpie opakowanie zybanu mąż kupił dwa opakowania ale udało sie rzucić na jednym wiecej info marzenian@interia.pl

RE: Dzisiaj rzucam palenie!!! - peterson - 05-25-2015 18:50

A ja dziś nie palę Smile

RE: Dzisiaj rzucam palenie!!! - Natalia - 07-09-2015 21:01

Może to jest właśnie Twoja szansa!!!

Witajcie!!! Jeśli ktoś z Was podjął decyzje o rzuceniu palenia zapraszam do podania mi swojego emaila. 24.07 startuje bardzo ciekawe badanie dotyczące właśnie rzucenia palenia. 24.07 uzyskacie link z większą ilością informacji i jeżeli wyrazicie zgodę będzie już tego dnia mogli wziąć udział w 1 etapie badania (badanie jest 3 etapowe). Do tego czasu będziemy przesyłać Wam przypomnienia o badaniu. Nie czekaj!!! Może to właśnie to badanie pomoże Ci rzucić palenie. Piszcie pod postem swoje adresy bądź wysyłajcie je na adres: rzucpaleniebadanie@onet.pl
(* adresy email służą jedynie w celu wysyłania linków, przypomnień i obliczania statystycznego wyników- pozostajesz wciąż anonimowy)

RE: Dzisiaj rzucam palenie!!! - Palis - 08-24-2015 21:01

Hejo. Nie palę od 15 dni. Jest ciężko, ale każdy mnie motywuje. Oby tak zostało dalej Smile