Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Postanownienie noworoczne 2011/2012 - rzucenie palenia
10-22-2011, 01:57
Postanownienie noworoczne 2011/2012 - rzucenie palenia
Wątek dla tych co chcą rzucić palenie w roku 2012, jeśli masz postanowienie noworoczne 2011/2012, które zakłada rezygnację z nałogu tutaj jest najlepsze miejsce aby to ogłosić i dołączyć do innych rzucającychSmile

[Obrazek: NewYearsResolution.jpg]

Jak co roku wiodącym wydarzeniem dla osób chcących rzucić palenie będzie okres, który rozpocznie sylwester a zakończy nowy rok, gdyż to właśnie w tych dniach każdy palacz może zrealizować swoje postanowienie noworoczne. Jak wiemy z autopsji, postanowienie na nowy rok, może dotyczyć wielu obszarów naszego życia, nie tylko rzucenia palenia. Wiemy również, że postanowienie noworoczne może stać się łatwo postanowieniem corocznym Wink Kto z was zatem ma zamiar rzucić palenie na przełomie 2011/2012 ????
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-22-2011, 21:39
RE: Postanownienie noworoczne 2011/2012 - rzucenie palenia
Rzuć teraz! Nie w grudniu/styczniu! Taka moja rada.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!
10-23-2011, 10:29
Niektórzy potrzebują sobie ustalić termin, przygotować się jednak gdyby istniały statystyki z tego ilu osobom udaje się rzucić w formie postanowienia noworocznego to obawiam się, że skuteczności będzie jakiś 1% albo promil ... Wink Jednak każdy sposób jest dobry jeśli prowadzi do sukcesu i warto próbować.

Ponadto zgadzam się: jak rzucać to od razu!
10-23-2011, 19:45
W ogóle nowy rok to masa postanowień - zacznę się uczyć, schudnę, wezmę się do roboty, zacznę chodzić na siłownię, biegać to tamto itd.
10-26-2011, 16:24
W zeszłym roku też miałem rzucić. 1 stycznia około 5 rano wracaliśmy z sylwestra i zapaliliśmy po jednym. Tak mój okres niepalenia noworocznego trwał 5h.
12-01-2011, 20:20
Gdzieś słyszałam, że jest to najgorsza pora na robienie sobie postanowieńSmile i właściwie się pod tym osobiście podpisuję bo jeszcze nigdy nie udało mi się dotrzymać żadnej obiecanej sobie w tym czasie rzeczy. Zgadzam się - chcesz rzucić palenie to po prostu zrób z dnia na dzień. Ze mną było tak samo, pewnego dnia się po prostu obudziłam z nowym przekonaniem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-02-2011, 09:38
Osobiście uważam, że spontan jest najodpowiedniejszy. Najłatwiej rzucić, psychika najszybciej się przestawia. Zaś takie planowanie często oznacza fiasko w ciągu paru chwil.

Palę już jakiś czas, jednak wciąż zastanawiam się, czy można uzależnić się od jednego papierosa czy mimo wszystko na nasze uzależnienie ma wpływ wiele innych czynników?
12-03-2011, 17:26
Postanowienia noworoczne? Ktoś się w to jeszcze w ogóle bawi? Rzucanie palenia to raczej czynność, która nie wymaga "specjalnych okazji", a znając życie wiele osób szybko porzuca swoje postanowienia noworoczne.
12-28-2011, 14:06
Witam wszystkich, jestem tu nowa - wiem, że "postanowienie noworoczne" brzmi sztampowo ;p ale ja mam zamiar od nowego roku nie palić już fajek! Na przekór wszystkiemu udowodnię, że dam radę.
01-03-2012, 11:07
A ja muszę powiedzieć, że nie czekałam do Sylwestra. Dostałam pod choinkę rewelacyjną, absolutnie wyjątkową książkę PROSTA METODA JAK SKUTECZNIE RZUCIĆ PALENIE DLA KOBIET. Przypuszczam, że mąż mi ją podrzucił, widział jak się męczyłam parę razy rzucając po prostu silną wolą. Od Świąt nie minęły jeszcze 2 tygodnie ale już to czuję, wiem, że nigdy nie zapalę. Nie muszę, nie potrzebuję, rozumiem - co najwazniejsze całą tę pułapkę w której tkwiłam. Dziękuję Ci Allen Carr. Mam dług do spłacenia, dlatego odsyłam na jego stronę http://www.allen-carr.pl.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości